Upisi u školu nogometa

Želiš trenirati u klubu koji ima vrhunske uvjete i po mnogima možda najbolje klupske prostorije u Zagrebu, a možda i šire? U klubu u kojem se konstantno radi na poboljšanju uvjeta kako na terenu tako i mimo njega. U klubu koji uvijek gleda u budućnost i koji želi preko sporta otvoriti poznanstva i vidike koja će ti uvelike koristiti do kraja života. U Ravnicama ćeš trenirati pod nadzorom vrhunskih i stručnih trenera, koji će te motivirati i poticati da dostigneš svoj potencijal, kako u sportskom smislu tako i u obrazovanju i općenito u odrastanju. 

Budi dio ove lijepe nogometne priče koju stvaramo iz dana u dan na Ravnicama te nam se javi ili na mail: info@nk-ravnice.hr ili na broj telefona 091/280-8946 (Vlado Blažić) ili nam pošalji poruku na Instagramu i Facebooku!