Ime i prezime: Dražen Bobinec

Broj telefona: 095/901-4788

Kategorija: SENIORI

Igrački put započeo je u Gaju iz Mača. Nakon toga igrao je u 2. HNL za Samobor, a u 1. HNL za Inker iz Zaprešića te za TŠK Topolovac u njihovoj prvoj i jedinoj sezoni u prvoj ligi. Nakon toga branio je boje ZET-a, Poleta iz Buševca te Zaboka. Kao trener vodio je Stubicu, nakon toga je u Segesti bio pomoćni trener. Mlađe kategorije vodio je u HAŠK-u te u Stupniku. Trenutno je trener seniorske momčadi u NK Ravnice.

Ime i prezime: Dubravko Čavka

Broj telefona: 099/488-9333

Kategorija: Juniori

Nogometom se aktivno počeo baviti 1975. godine u NK Dinamo gdje je do 1982. godine prošao cjelokupnu Dinamovu školu. Igrao je za mladu momčad Dinama (U21) i za NK Dubravu (3.liga). Mali nogomet igrao je za MNK Uspinjaču i AC Palmanovu (Italija), te je za malonogometnu reprezentaciju Hrvatske odigrao 10-ak utakmica. Bio je trener mlađih uzrasta u AC Palmanovi, a trenutno vodi juniore u NK Ravnice. Posjeduje UEFA-A licencu.

Ime i prezime: Mario Kralj

Broj telefona: 099/313-5564

Kategorija: Kadeti i Mlađi Pioniri '08

Od kada se 1977. rodio znao je da želi postati nogometaš. Prošao je omladinske škole NK Lokomotive, Dubrave i Dinama iz Zagreba. Profesionalnu karijeru započinje u 1.HNL u dresu NK Dubrave za koju nastupa s još nepunih 17 godina. Nakon nastupanja u 2.HNL za Čakovec i Bjelovar odlazi u Izrael (FC Bnei Yehuda Tel Aviv). Nakon 2 sezone u Izraelu vraća se u Hrvatsku prvu ligu prvo u Hrvatski dragovoljac, a nakon godine dana odlazi u Kamen Ingrad iz Velike. Tamo postaje rekorder kluba sa 117 nastupa u 1.HNL, 15 kup nastupa i 5 UEFA nastupa. U svojim 30-ima igra za Šibenik, Vinogradar i Špansko. 2010. godine dolazi u Tekstilac- Ravnice.

Ime i prezime: Tomislav Brlečić

Broj telefona: 099/504-6457

Kategorija: Pioniri '05

Magistrirao na kineziološkom fakultetu u Zagrebu na temu kondicijske pripreme sportaša, a nogometni put ga je vodio preko Zagreba i Dinama do seniora HAŠKa gdje nakon nogometne karijere počinje s trenerskim radom. Posjeduje UEFA B licencu, a u naš klub ga je dovela izuzetna ambicioznost te strast za konstantnim učenjem.

Ime i prezime: Vladimir Škegro

Broj telefona: 099/756-5415

Kategorija: Pioniri '06

Svoje igračko razdoblje proveo je u NK Maksimiru od 1993.-1998. ( stariji pioniri, juniori). Završio je Kineziološki fakultet kao profesor kineziologije s usmjerenjem iz nogometa. Svoju trenersku karijeru započeo je u NK Maksimiru. Od 2005.-2009. vodio je limače, od 2009.-2012.-mlađe pionire, od 2013.-2014 starije pionire, od 2014.-2015. mlađe pionire, 2015.-2016. starije pionire i u jesen 2016. bio je trener juniora. U proljeće 2017. vodio je juniore NK Ravnice. Trener je s Pro licencom.

Ime i prezime: Ivan Čop

Broj telefona: 099/841-4860

Kategorija: Ml. Pioniri '07

Rođen je 4.7.1982 u Splitu. Igrao je u HNK Cibalia, FC Semen ( Indonezija), FC Sun Hei ( Hong Kong), NK Gošk Dubrovnik, NK Virovitica, NK Orijent, NK Dilj, NK Val, NK Trogir. Trenutno je trener u NK Ravnice.

Ime i prezime: Luka Kržak

Broj telefona: 098/164-7876

Kategorija: Limači '09

S 11 godina upisuje prvi puta nogometnu školu u prijašnjem NK Agrariacoopu (danas NK Ravnice) gdje je do 2005. prošao cjelokupnu školu nogometa te nastavio igrati za seniore. U trenerskim počecima asistirao je u NK Ravnice kao pomoćni trener nakon čega samostalno vodi pionire i mlađe pionire. Od 2009. godine trener je zagića i limača. Također je aktivno uključen u organizaciju ZNS-a te je zadužen za oblikovanje sustava natjecanja mlađih kategorija.

Ime i prezime: Damir Čavka

Broj telefona: 098/488-933

Kategorija: Limači '10

Prve nogometne korake napravio je 1970. u NK Dubrava, a svoj razvoj kao igrač nastavio je u Čulincu. Prvi trenerski angažman mu je bilo vođenje pionira u NK Končar 1990. godine. Nakon toga prelazi u Ponikve, a potom ga nogometni put vodi preko Italije, Tajlanda sve do Argentine. Nakon povratka u Hrvatsku sudjeluje u kampovima za mlade Inter Milana i AC Milana. Od 2012.- 2016. radio je u NC Maksimiru te u HAŠK-u nakon kojega je preuzeo kadete NK Ravnica u sezoni 2018.- 2019.

Ime i prezime: Vedran Viljevac

Broj telefona: 098/908-5410

Kategorija: Zagići '11

Nogomet je počeo igrati sa 6 godina u Virovitici, NK Tvin. U NK Varteksu je prošao cijelu školu od pionira. Igrao za prvu momčad Varteksa u 1.hnl i jednu polusezonu je proveo na posudbi u NK Čakovec u 2.HNL te za NK Suhopolje. Igrao je za reprezentaciju Hrvatske u kategorijama: U15, U17, U19. Za reprezentaciju U-21 ima 2 nastupa. Također je igrao jednu sezonu u Austriji u 5.ligi, u NK Orijentu u 3.HNL, NK Maksimiru u 3.HNL, te NK Zdenka91 4.HNL. Dvije godine je bio trener u HNK Suhopolje u mlađim uzrastima, limačima i mlađim pionirima..

Ime i prezime: Manuel Peruško

Broj telefona: 091/453-4138

Kategorija: Zagići '12-'13

Nogometnu karijeru započinje 1998. godine u školi nogometa „Park Avenija“ u Puli. Nakon dvije godine provedene tamo odlazi u NK Istru te tamo igra sve do juniorskih godina. S navršenih 17 godina odlazi u NK Mladost iz Fažane u kojoj je imao priliku igrati u 4. HNL. Stanku od igranja nogometa napravio je 2004. kada je upisao Kineziološki fakultet u Zagrebu. Nakon diplome vraća se u rodnu Istru i igra ta NK „Arne Peruški“. Godine 2017. dolazi ponovo u Zagreb kako bi se započeo svoj trenerski posao u Hrvatskom dragovoljcu. Trenutno radi kao profesor u Klasičnoj gimnaziji te na Učiteljskom fakultetu. U NK Ravnicama trenira naše najmanje.

Ime i prezime: Dinko Žalac

Broj telefona: 095/199-1905

Kategorija: Trener vratara

Nakon što je u Ponikvama napravio prve korake brzo je prešao u Hrvatski dragovoljac gdje prolazi sve dobne kategorije uključujući i seniore. Prelazi u Vinogradar gdje igra se do kraja karijere koje je nažalost prerano prekinuta. U Vinogradaru ostaje raditi kao trener nekoliko godina nakon čega odlazi u HAŠK. Nakon punih 10 godina u HAŠKu odlučuje se za novim pomak u trenerskoj karijeri te se priključuje našem klubu.