Predstavljamo nove igrače u Ravnicama!

Nakon proslave osvajanja 4. HNL i plasmana u treću ligu nije bilo odmora za trenera i stručni stožer jer su se odmah bacili na posao traženja novih pojačanja za klub kako bi podignuli za još jedan nivo kvalitetu momčadi.

Malo je reći da su odradili vrhunski posao, jer je već ovih par pripremnih utakmica privuklo podosta pažnje nove ligaške konkurencije.

Ispod je popis novih igrača s kojima ćemo ispisivati povijest te dijeliti lijepe i one malo manje lijepe trenutke. Trenutno ih je još nekoliko na probi ili su pregovori u tijeku te će se ova list ažurirati kako vijesti postanu službene.

 • Marin Matoš (NK Zagorec) 32g- 90-ak utakmica u 1.HNL, 40-ak utakmica u 2.HNL, RedBull Sazburg, Ujpest, Cibalija, Slaven Belupo, Inter Zaprešić, Kurilovec.
 • Petar Franjić (NK Zagorec) 30g- podeblje iskustvo u prvoj i drugoj ligi. Kadeti i juniori Dinama, Lokomotiva, Sesvete, Istra, Qabala, Domžale, Široki Brijeg, Sesvete. Veselimo se njegovim prodorima po boku, golovima, asistencijama.
 • Martin Maloča (Gaj Mače) 31g- 30-ak utakmica u 1.HNL i preko 100 utakmica u 2.HNL! Dubrava TimKabel, Sesvete, Al- Faisaly (Saudijska Arabija), Gorica. Definitivno sa gore spomenutom dvojicom čini iskusni trio u sredini terena koji će biti zaduženi za diktiranje tempa utakmice.
 • Filip Hodak (Kurilovec) 25g- Kadeti i juniori Dinama, Maksimir, Kurilovec, Dubrava, Jarun.
 • Josip Palić (Lokomotiva) 20g- mladi krilni branič koji je prošao mlađe kategorije Dinama i Lokomotive.
 • Josip Kesić (Hrvatski Dragovoljac) 20g- Još jedan mladi igrač koji je prošlu sezonu odradio u juniorima Hrvatskog Dragovoljca. Prije toga nastupao je za Lokomotivu.
 • Tin Džaferović (Dubrava TimKabel) 23g- Popularni Džaf, nakon Zagreba prelazi u Dubravu u kojoj vrlo brzo pobire sve simpatije igrača i navijača. Nema sumnje da će i na Ravnicama ostaviti duboki trag!
 • Anton Glasnović (Gorica) 19g- Junior Gorice koji u Ravnice dolazi po priliku za dokazivanje u seniorskom nogometu.
 • Bruno Javor (Maksimir) 22g- Mladi vratar i neprijatelj protivničkih igrača nakon Dragovoljca i Zagreba igrao je za Maksimir. Sreću je odlučio pronaći na terenima s druge strane šume, u NK Ravnicama.
 • Deni Kopić (Sesvete) 18g- Iz juniora Sesveta u seniore Ravnice, a kasnije možda u neki Liverpool, Milan, Bayern…
 • Vlado Gajić (Gorica) 18g– Mladi reprezentativac Crne Gore došao je iz Gorice na posudbu do kraja sezone.
 • Matija Čakarun (Vrapče) 27g– Pojačanje u napadu, a na Ravnice je stigao nakon Vrapča i Trešnjevke.
 • Lovre Petrović (Krško) 21g– stigao iz Slovenije, točnije iz NK Krško u koji je otišao nakon što je prošao kompletnu školu nogometa u NK Sesvetama.
 • Petar Mioković (Vrapče) 30g– Mioković se vratio u klub u kojem igrao od 2010. do 2014. godine. Nakon toga je otišao u Dubravu te u Vrapče iz kojeg se ove sezone vratio na Ravnice.